MAR-TRANS Wyburzenia i rozbiórki Koszalin i okolice

MAR - TRANS – KRUSZENIE GRUZU-  ROZBIÓRKI -WYBURZENIA KOSZALIN I OKOLICE

 

PUH MAR-TRANS Katarzyna Zabłocka jest firmą, działającą na terenie Koszalina i okolic, Mścic oraz całego województwa zachodniopomorskiego (MŚCICE, Koszalin, Mielno, Sarbinowo, Będzino, Ustronie Morskie, Kołobrzeg,Grzybowo, Dźwirzyno, Mrzeżyno, Trzebiatów, Karlino, Białogard, Stare Bielice, Sianów, Łazy, Dąbki, Dałowo, Darłówko, Malechowo, Polanów, Bobolice, itd.) już od ponad dwudziestu lat. Jako firma wyburzeniowo – rozbiórkowa, zajmujemy się pracami wyburzeniowymi, wykopami, instalacjami wodno-kanalizacyjnymi,  itp.

 

Świadczymy usługi wyburzeniowe, prace i usługi rozbiórkowe, w tym np. roboty wyburzeniowe, tj. wyburzenie budynku, w tym wyburzenie budynków gospodarczych, wyburzeenie budynku zabytkowego i inne. Polecamy także rozbiórki budynków, rozbórki domów, rozbiórki fundamentów, rozbiórki ogrodzeń, rozbiórki garażu i inne.

 

Mar-Trans to firma z tradycjami, która zatrudnia jedynie wykwalifikowanych fachowców stale podnoszących swoje umiejętności. Uważamy, że to właśnie ciągłe poszerzanie wiedzy oraz korzystanie z najlepszego sprzętu pozwala nam świadczyć usługi i dostarczać produkt z najwyższej półki. Niezależnie więc, w jakiej części województwa zachodniopomorskiego szukają Państwo usług związanych z rozbiórkami czy też wyburzeniami – wystarczy skontaktować się z nami.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

adres

ul. Południowa 2
76-031 MŚCICE
zachodniopomorskie

phone

Zadzwoń do nas!